LULLALOVE Olej s magnéziem 150 ml

Tato kosmetická surovina bude mimo jiné perfektní jako deodorant eliminující nepříjemný zápach potu na pažích, na nohou, rukou a dalších částech těla. Snižuje pocení a vytváří prostředí, které je nepříznivé pro bakteriální růst.Hořčík se široce používá v kosmetice a sportu. Může být použit k masáži bolestivých a napjatých svalů.

Dostupnost Skladem
Kód: A 203
229 Kč
LULLALOVE Olej s magnéziem 150 ml

A pokud sníte o chvíli relaxace, přidejte hořčíkový olej přímo do koupele. Zpevňuje také pokožku. Můžete ji také přidat do vaničky s vodou a namočit nohy. Nalijte do vany 3–4 víčka kapaliny nebo 1víčko do vaničky. 

Hořčík olej také podporuje péči o pleť akné na zádech a dekoltu. Vykazuje antibakteriální vlastnosti. Může být použit na místě nebo na větší části těla.

Olej může pokožku vysušit, takže byste se měli o ni postarat kvůli další hydrataci nebo, v případě citlivé pokožky, naneste vrstvu krému 30 minut po aplikaci.

Pro vnější použití. V případě podráždění opláchněte vodou. Poznámka: Při používání hořečnatého oleje se vyhýbejte oblasti očí, čerstvě depilované oblasti pokožky, rány a popáleninám. Pocit svědění po prvním použití je přirozený jev. V případě potřeby lze olej po několika minutách omýt vodou. Olej lze ředit vodou (1: 1), aby si na něj pokožka zvykla.

V případě akné nepoužívejte olej na podrážděnou pokožku. Je velmi obtížné se vyhnout poškrábání a vytlačování pupínků, ale to je jediný způsob, jak léčit akné - nedotýkejte se kůže, nerozšiřujte bakterie. Dobrým způsobem je umístit náplast, aby vám to nenarušilo, nevyvolalo škrábání.

Je 100% přírodní, 32% roztok hořčíkové soli. Aplikuje se na pokožku, má relaxační a antibakteriální účinek. Nezanechává mastnou vrstvu na kůži, neblokuje póry a nepoškozuje oděv.
Olej je pouze součástí jména, protože na kůži nedělá takový dojem.

Poznámka: Produkt může vysrážet bílou vločkovitou sraženinu z neutrálních roztoků, což je přirozený efekt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: