LULLALOVE Masážní kartáč kulatý – Kokos

Unikátní profesionální kartáč s kokosovými vlákny - ostrý na dotek, ale jemný ke struktuře pokožky. Vlákno, které se zde používá, poskytuje pocit silné masáže a zároveň je tak elastické, že příliš neodlupuje mrtvou pokožku.

Dostupnost Skladem
Kód: D 208
439 Kč
LULLALOVE Masážní kartáč kulatý – Kokos

Rukojeť je ukončena pohodlným knoflíkem, díky němuž je kartáč velmi praktický (nevyžaduje uchopení celé šířky ruky) a masážní plocha je rovnoměrně rozložena.Kartáčování těla dokonale zlepšuje krevní oběh, podporuje metabolismus a lymfodrenáž. Uvolňuje napětí a pomáhá vyrovnat se se stagnací vody a otoky. Poskytuje skvělé výsledky při podpoře redukce celulitidy, ošetření lipoedémů nebo redukce jizev, např. Po císařském řezu.

Kartáčování ráno - stimuluje, večer - uvolňuje.
Důležité - lymfatický systém je povrchový, jemné, klouzavé pohyby stačí k dosažení účinku. Nestlačujte kartáč dolů, nikdy nedrhněte pokožku na jednom místě.

Suroviny: Vazba z masivního bukového dřeva. Nevlhčete, nepokládejte na přímý zdroj tepla, například na radiátor. Vlhkost může způsobit popraskání nebo zčernání dřeva. Štětiny z kokosových vláken.

Jak masírovat tělo? - zdola nahoru dlouhými, klouzavými tahy. Pohyby musí vždy směřovat k srdci, tj. V souladu s tokem lymfy, Kartáčujte nohy a ruce, jako byste zametali podlahu :)
Břicho a klouby (tj. Paže, kolena, boky, zápěstí a kotníky) jsou kartáčovány kruhovými pohyby tlak závisí na tloušťce kůže - děláme to jemněji na výstřihu nebo podpaží než na chodidle.
K masáži se nepoužívají žádné krémy, ani oleje.
Za účelem zlepšení metabolismu masírujeme bříško krouživými pohyby, na strije krátké pohyby směrem k srdci.

Jak často masírovat pokožku? Náš metabolismus se časem zpomaluje. V končetinách je otok, stagnace vody nebo jsou těžké. To je výsledek špatné práce lymfatického systému. Kartáčování pomáhá eliminovat tato onemocnění. Tvrdý kartáč je také skvělý na celulitidu, zarostlé chloupky nebo drsná předloktí, hýždě nebo lokty. Masáž se na první pohled může zdát bolestivá, a to je normální. Kůže si musí zvyknout. Tradice suchého kartáčování sahá až do ajurvédské medicíny. Účelem masáže, kromě odstranění odumřelých kožních buněk, je zbavit se toxinových usazenin. Masáž také pomáhá zmírnit napětí. Masáž ráno - stimuluje, večer - uvolňuje.

V ideálním případě před každou koupelí nebo alespoň 3 krát týdně. Efekt vyhlazení pokožky je viditelný po 3-4 kartáčování.

Jak pomáhá masáž kartáčem?
- zmírňuje napětí
- zejména při čištění krku a ramen
- snižuje otoky
- pomáhá při bolestech kloubů
- zpevňuje a tonizuje pokožku
- kartáčováním poprsí se zbavíme lymfatických usazenin vytvořených při nošení
- podprsenky
- funguje skvěle s čerstvými červenými striemi
- zlepšuje krevní oběh a stimuluje imunitní systém.

Mohu se kartáčovat, když jsem těhotná?
Ano, pokud těhotenství probíhá hladce. Přestaňte kartáčovat břicho ve 3. trimestru těhotenství, protože by to mohlo vyvolat křeče. Ostatní partie můžete kartáčovat dál, pokud se na to budete cítit.

Mohu si hned po porodu kartáčovat břicho?
V případě přirozeného porodu můžete břicho kartáčovat asi 2-3 týdny po porodu. V případě císaře po 5-6 týdnech. Vše záleží individuálně na těle ženy. Počkejte, až se děloha stáhne a krvácení se zastaví. Nekartáčujte ránu cc - pouze po jejím úplném uzdravení. V případě pochybností se poraďte s porodní asistentkou nebo gynekologem.

Kdy kartáčovat a jakou nejlepší hydrataci použít?
Kartáčování se nejlépe provádí před koupelí, nebo v případě kartáčů z překližky, během koupelí. Poté například vmasírujte tělové máslo, nebo přírodní olej. Složky obsažené v ní zvlhčí a zpevní pokožku.

Kartáč je předmětem osobní hygieny, měl by být vyměněn každých 4-6 měsíců, nebo po využití.

Doporučujeme po každém kartáčování kartáč vyčistit dezinfekcí, nebo alkoholem nebo oktaniseptem.

Vyrobeno v EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: