Doprava a platba

PLATBA ZA ZBOŽÍ:

1. PŘEDEM NA ÚČET - platbu za objednávku můžete provést na náš účet u mbank 670100-2207412095/6210, variabilní symbol je vždy číslo objednávky - 0,-Kč.

2. DOBÍRKA - zboží zaplatíte až při převzetí zboží na poště či kurýrovi přímo na místě (kartou či v hotovosti) - dobírečné 40,-Kč.


ODESÍLÁNÍ ZBOŽÍ:

1. Českou Poštou - upozorňujeme na dodací dobu pošty , která v dnešní době může být cca 5-10 prac.dní ! (někdy je dodací doba i delší, bohužel rychlost pošty nemůžeme ovlivnit) - CENA : 80,-Kč .
Poštou odesíláme balíčky jen do tloušťky 5 cm a váhy 2 kg. (Pokud si nejste jistí rozměry a váhou balíčku, rádi Vám mailem či telefonicky poradíme).
Poštou neodesíláme rozměrné a těžší zásilky jako nábytek, lehátka, matrace, přebalovací matrace, sedačky, atd..toto pouze přepravní službou DPD či PPL a to hlavně z důvodu často poškozených zásilek ze strany pošty.

2. PPL přepravní společnost - dodání do 2.dne od odeslání zásilky - CENA : 119,-Kč, rozměrné nad 10kg - CENA : 159,-Kč.

3. ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO - Českou poštou, poštovné CENA : 249,-Kč, platba bud na účet (mezinárodní formát zašleme na vyžádání) nebo platba dobírkou.
    Do ostatních zemí zasíláme po dohodě, Českou Poštou, poštovné dle ceníku ČP.
                                        

ROZMĚRNÉ A KŘEHKÉ ZBOŽÍ JAKO JSOU MATRACE, NÁBYTEK ( POSTÁLKY, ŽIDLIČKY, REGÁLY..), LEHÁTKA, VANIČKY ATD ZASÍLÁME POUZE KURÝRY PPL. Děkujeme za pochopení.

.