RABBIT&FRIENDS Dotyková lampička medvídek bílá - velká

Roztomilá dotyková lampička vypadající jako lední medvídek s mnoha funkcemi svícení. Vyrobená z měkkého a příjemného silikonu, je skvělou volbou do dětského pokoje. V případě, že se lampička ušpiní, můžete ji otřít vlhkým hadříkem. Tento malý kamarád dětem usnadní usínání, ať už budou spát kdekoliv. Verze bez dálkového ovládání.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 5073/BIL
549 Kč
RABBIT&FRIENDS Dotyková lampička medvídek bílá - velká

 

Technické parametry:

 

Rozměr: 11,1 x 11,1 x 16 cm

 

Lampičku dodáváme v balení s nabíjecím micro USB kabelem. 

 

 

Návod:

 

Při prvním použití lampičku prosím plně nabijte. Doba do plného nabití je asi 3 hodiny. Při nabíjení bude blikat červený indikátor. Po úplném nabití se kontrolka rozsvítí červeně. Při plném nabití může teplé světlo svítit 15 hodin, barevné světlo asi 12 hodin. Pokud do 2 hodin nedojde k žádné akci, světlo se automaticky vypne. Chcete-li jej zapnout, stiskněte tlačítko ON / OFF na spodní straně produktu.

Specifikace vypínače: Zapněte hlavní vypínač, teplé světlo svítí, znovu jej stiskněte, světlo zhasne.

Pokud chcete změnit barvu světla stačí na lampičku poklepat, když je zapnutá. Poklepejte a barva světla se postupně mění každé 3 sekundy; poklepejte po druhé a barva se zastaví; při třetím poklepáním na medvěda světlo zhasne.

Při častém používání světla stačí lampičku vypínat poklepáním, pokud ji nebudete používat delší dobu, je lepší vypnout ji ovladačem 

 

Více se dozvíte v naší videorecenzi:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÝ POKOJ
barva: Modrá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: